ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2016-2017 FOOTBALL LEAGUE
H ΛΑΜΙΑ ΣΤΗΝ SUPERLEAGUE !!!!!
ΟΙ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΡΙΑ ΑΡΧΗ
1η Αγων. | 25-09-2016 15:00 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | 2 : 1 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | |
25-09-2016 15:00 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 1 : 1 | ΑΡΗΣ | ||
25-09-2016 15:00 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | 1 : 1 | ΟΦΗ | ||
25-09-2016 15:00 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | 3 : 1 | ΤΡΙΚΑΛΑ | ||
25-09-2016 15:00 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0 : 0 | ΛΑΜΙΑ | ||
30-10-2016 15:00 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | 0 : 0 | ΧΑΝΙΑ | ||
30-10-2016 15:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | 3 : 2 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
30-10-2016 15:00 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | 3 : 0 | ΚΑΛΛΟΝΗ | ||
30-10-2016 15:00 | ΣΠΑΡΤΗ | 2 : 1 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | ||
2η αγων. | 06-11-2016 15:00 | ΤΡΙΚΑΛΑ | 1 : 1 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | |
06-11-2016 15:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 1 : 0 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | ||
06-11-2016 15:00 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | 0 : 0 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | ||
06-11-2016 15:00 | ΛΑΜΙΑ | 2 : 0 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ||
06-11-2016 15:00 | ΧΑΝΙΑ | 0 : 2 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | ||
06-11-2016 15:00 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | 1 : 3 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | ||
06-11-2016 15:00 | ΑΡΗΣ | 1 : 1 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ||
06-11-2016 15:00 | ΣΠΑΡΤΗ | 0 : 2 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | ||
06-11-2016 16:00 | ΟΦΗ | 2 : 2 | ΚΑΛΛΟΝΗ | ||
3η αγων. | 25-11-2016 15:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | 2 : 0 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | |
25-11-2016 18:00 | ΟΦΗ | 2 : 0 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ||
26-11-2016 15:00 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 0 : 2 | ΣΠΑΡΤΗ | ||
26-11-2016 15:00 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | 0 : 1 | ΑΡΗΣ | ||
26-11-2016 15:00 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | 5 : 3 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
26-11-2016 15:00 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | 0 : 1 | ΤΡΙΚΑΛΑ | ||
26-11-2016 15:00 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 2 : 1 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | ||
26-11-2016 15:00 | ΚΑΛΛΟΝΗ | 0 : 2 | ΛΑΜΙΑ | ||
27-11-2016 15:00 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | 1 : 2 | ΧΑΝΙΑ | ||
4η αγων. | 04-12-2016 15:00 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 0 : 0 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | |
04-12-2016 15:00 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | 1 : 0 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ||
04-12-2016 15:00 | ΛΑΜΙΑ | 4 : 0 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ||
04-12-2016 15:00 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | 1 : 0 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | ||
04-12-2016 15:00 | ΧΑΝΙΑ | 2 : 3 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | ||
04-12-2016 15:00 | ΣΠΑΡΤΗ | 3 : 2 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ||
05-12-2016 15:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 0 : 1 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | ||
05-12-2016 15:00 | ΤΡΙΚΑΛΑ | 1 : 0 | ΟΦΗ | ||
05-12-2016 15:00 | ΑΡΗΣ | 5 : 0 | ΚΑΛΛΟΝΗ | ||
5η αγων. | 10-12-2016 15:00 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | 1 : 3 | ΑΡΗΣ | |
10-12-2016 15:00 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | 2 : 1 | ΣΠΑΡΤΗ | ||
10-12-2016 15:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | 0 : 0 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | ||
10-12-2016 15:00 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0 : 3 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | ||
11-12-2016 13:30 | ΚΑΛΛΟΝΗ | 1 : 1 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | ||
11-12-2016 15:00 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | 3 : 1 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
11-12-2016 15:00 | ΛΑΜΙΑ | 1 : 0 | ΤΡΙΚΑΛΑ | ||
11-12-2016 15:00 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | 4 : 2 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | ||
11-12-2016 17:00 | ΟΦΗ | 3 : 0 | ΧΑΝΙΑ | ||
6η αγων. | 18-12-2016 15:00 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 0 : 1 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | |
18-12-2016 15:00 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | 1 : 0 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ||
18-12-2016 15:00 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | 0 : 0 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | ||
18-12-2016 15:00 | ΣΠΑΡΤΗ | 1 : 1 | ΚΑΛΛΟΝΗ | ||
18-12-2016 15:00 | ΑΡΗΣ | 3 : 2 | ΤΡΙΚΑΛΑ | ||
19-12-2016 15:00 | ΧΑΝΙΑ | 0 : 3 | ΛΑΜΙΑ | ||
19-12-2016 15:00 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 1 : 2 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | ||
19-12-2016 15:00 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | 2 : 0 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | ||
19-12-2016 15:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 1 : 2 | ΟΦΗ | ||
7η αγων. | 22-12-2016 15:00 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | 1 : 0 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | |
22-12-2016 15:00 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | 1 : 1 | ΣΠΑΡΤΗ | ||
22-12-2016 15:00 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | 2 : 1 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | ||
22-12-2016 15:00 | ΛΑΜΙΑ | 1 : 0 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
22-12-2016 15:00 | ΤΡΙΚΑΛΑ | 3 : 0 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | ||
22-12-2016 15:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | 1 : 0 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | ||
22-12-2016 15:00 | ΟΦΗ | 1 : 0 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | ||
22-12-2016 17:00 | ΑΡΗΣ | 2 : 1 | ΧΑΝΙΑ | ||
23-12-2016 15:00 | ΚΑΛΛΟΝΗ | 0 : 0 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | ||
8η αγων. | 04-01-2017 15:00 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 0 : 0 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | |
04-01-2017 15:00 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | 0 : 2 | ΧΑΝΙΑ | ||
04-01-2017 15:00 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | 0 : 1 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | ||
04-01-2017 15:00 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | 1 : 0 | ΛΑΜΙΑ | ||
04-01-2017 15:00 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | 1 : 0 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | ||
04-01-2017 15:00 | ΣΠΑΡΤΗ | 0 : 0 | ΤΡΙΚΑΛΑ | ||
04-01-2017 15:00 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0 : 0 | ΚΑΛΛΟΝΗ | ||
04-01-2017 15:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 2 : 0 | ΑΡΗΣ | ||
04-01-2017 15:00 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | 2 : 1 | ΟΦΗ | ||
9η αγων. | 08-01-2017 15:00 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | 0 : 1 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | |
08-01-2017 15:00 | ΧΑΝΙΑ | 2 : 2 | ΣΠΑΡΤΗ | ||
08-01-2017 15:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | 3 : 1 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | ||
08-01-2017 15:00 | ΛΑΜΙΑ | 2 : 1 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | ||
08-01-2017 15:00 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | 2 : 1 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
08-01-2017 15:00 | ΚΑΛΛΟΝΗ | 1 : 1 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ||
08-01-2017 15:00 | ΤΡΙΚΑΛΑ | 2 : 0 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | ||
08-01-2017 15:00 | ΟΦΗ | 2 : 0 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | ||
08-01-2017 15:00 | ΑΡΗΣ | 2 : 1 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | ||
10η Αγων | 15-01-2017 15:00 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | 2 : 3 | ΟΦΗ | |
15-01-2017 15:00 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | 1 : 1 | ΑΡΗΣ | ||
15-01-2017 15:00 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | 1 : 1 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ||
15-01-2017 15:00 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 2 : 0 | ΧΑΝΙΑ | ||
15-01-2017 15:00 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | 0 : 3 | ΛΑΜΙΑ | ||
15-01-2017 15:00 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | 3 : 0 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | ||
15-01-2017 15:00 | ΚΑΛΛΟΝΗ | 1 : 4 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | ||
15-01-2017 15:00 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 2 : 2 | ΤΡΙΚΑΛΑ | ||
15-01-2017 15:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 2 : 2 | ΣΠΑΡΤΗ | ||
11η Αγων | 18-01-2017 15:00 | ΑΡΗΣ | 4 : 0 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | |
18-01-2017 15:00 | ΣΠΑΡΤΗ | 0 : 0 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | ||
18-01-2017 15:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | 0 : 0 | ΟΦΗ | ||
18-01-2017 15:00 | ΧΑΝΙΑ | 3 : 2 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ||
18-01-2017 15:00 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | 3 : 1 | ΚΑΛΛΟΝΗ | ||
18-01-2017 15:00 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | 0 : 1 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | ||
18-01-2017 15:00 | ΛΑΜΙΑ | 3 : 0 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | ||
18-01-2017 15:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 2 : 2 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | ||
18-01-2017 15:00 | ΤΡΙΚΑΛΑ | 3 : 1 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ||
12η αγων | 21-01-2017 14:00 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | 1 : 2 | ΑΡΗΣ | |
21-01-2017 16:00 | ΟΦΗ | 1 : 2 | ΛΑΜΙΑ | ||
22-01-2017 15:00 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | 3 : 0 | ΣΠΑΡΤΗ | ||
22-01-2017 15:00 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | 1 : 3 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | ||
22-01-2017 15:00 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | 0 : 0 | ΧΑΝΙΑ | ||
22-01-2017 15:00 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | 1 : 0 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | ||
22-01-2017 15:00 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | 0 : 0 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | ||
22-01-2017 15:00 | ΚΑΛΛΟΝΗ | 0 : 2 | ΤΡΙΚΑΛΑ | ||
22-01-2017 15:00 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 1 : 2 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
13η αγων | 28-01-2017 15:00 | ΑΡΗΣ | 1 : 0 | ΟΦΗ | |
29-01-2017 15:00 | ΣΠΑΡΤΗ | 3 : 0 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | ||
29-01-2017 15:00 | ΧΑΝΙΑ | 4 : 0 | ΚΑΛΛΟΝΗ | ||
29-01-2017 15:00 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | 1 : 1 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ||
29-01-2017 15:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | 1 : 0 | ΛΑΜΙΑ | ||
29-01-2017 15:00 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | 0 : 3 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ α.α | ||
29-01-2017 15:00 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 2 : 0 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | ||
29-01-2017 15:00 | ΤΡΙΚΑΛΑ | 4 : 0 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ||
29-01-2017 15:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 2 : 0 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ||
14η Αγων | 04-02-2017 15:00 | ΤΡΙΚΑΛΑ | 0 : 1 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | |
05-02-2017 15:00 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | 2 : 1 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | ||
05-02-2017 15:00 | ΛΑΜΙΑ | 1 : 0 | ΑΡΗΣ | ||
05-02-2017 15:00 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | 0 : 0 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | ||
05-02-2017 15:00 | ΟΦΗ | 3 : 0 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ α.α | ||
05-02-2017 15:00 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | 1 : 0 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ||
05-02-2017 15:00 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | 1 : 3 | ΧΑΝΙΑ | ||
05-02-2017 15:00 | ΚΑΛΛΟΝΗ | 2 : 0 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
05-02-2017 15:00 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | 1 : 2 | ΣΠΑΡΤΗ | ||
15η Αγων | 11-02-2017 15:00 | ΧΑΝΙΑ | 1 : 0 | ΤΡΙΚΑΛΑ | |
11-02-2017 15:00 | ΣΠΑΡΤΗ | 1 : 0 | ΟΦΗ | ||
11-02-2017 15:00 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0 : 0 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | ||
12-02-2017 15:00 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | 2 : 0 | ΚΑΛΛΟΝΗ | ||
12-02-2017 15:00 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | 0 : 3 | ΛΑΜΙΑ α.α | ||
12-02-2017 15:00 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 2 : 0 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | ||
12-02-2017 15:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 0 : 0 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ||
12-02-2017 15:00 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | 4 : 0 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ||
12-02-2017 15:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | 2 : 2 | ΑΡΗΣ | ||
16η Αγων. | 18-02-2017 15:00 | ΧΑΝΙΑ | 1 : 4 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | |
18-02-2017 15:00 | ΟΦΗ | 5 : 0 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | ||
19-02-2017 15:00 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | 0 : 0 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | ||
19-02-2017 15:00 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | 1 : 0 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ||
19-02-2017 15:00 | ΑΡΗΣ | 3 : 0 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ α.α | ||
19-02-2017 15:00 | ΤΡΙΚΑΛΑ | 2 : 2 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
19-02-2017 15:00 | ΚΑΛΛΟΝΗ | 1 : 0 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | ||
19-02-2017 15:00 | ΛΑΜΙΑ | 2 : 0 | ΣΠΑΡΤΗ | ||
19-02-2017 15:00 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | 3 : 1 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ||
17η αγων | 22-02-2017 15:00 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | 3 : 1 | ΚΑΛΛΟΝΗ | |
22-02-2017 15:00 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | 1 : 0 | ΤΡΙΚΑΛΑ | ||
22-02-2017 15:00 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | 1 : 0 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | ||
22-02-2017 15:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | 3 : 0 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ α.α | ||
22-02-2017 15:00 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 0 : 2 | ΛΑΜΙΑ | ||
22-02-2017 15:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 3 : 1 | ΧΑΝΙΑ | ||
22-02-2017 15:00 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | 0 : 0 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ||
22-02-2017 15:00 | ΣΠΑΡΤΗ | 0 : 0 | ΑΡΗΣ | ||
22-02-2017 15:00 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0 : 1 | ΟΦΗ | ||
18η Αγων | 25-02-2017 15:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 1 : 2 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | |
26-02-2017 15:00 | ΧΑΝΙΑ | 1 : 0 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | ||
26-02-2017 15:00 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | 0 : 1 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | ||
26-02-2017 15:00 | ΑΡΗΣ | 3 : 0 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | ||
26-02-2017 15:00 | ΟΦΗ | 2 : 0 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ||
26-02-2017 15:00 | ΤΡΙΚΑΛΑ | 3 : 0 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | ||
26-02-2017 15:00 | ΚΑΛΛΟΝΗ | 2 : 1 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | ||
26-02-2017 15:00 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | 0 : 3 | ΣΠΑΡΤΗ α.α | ||
26-02-2017 15:00 | ΛΑΜΙΑ | 2 : 1 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ||
19η Αγων | 04-03-2017 15:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | 1 : 0 | ΣΠΑΡΤΗ | |
05-03-2017 15:00 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | 2 : 0 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
05-03-2017 15:00 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | 0 : 3 | ΤΡΙΚΑΛΑ | ||
05-03-2017 15:00 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 3 : 0 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ α.α | ||
05-03-2017 15:00 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | 1 : 2 | ΛΑΜΙΑ | ||
05-03-2017 15:00 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | 2 : 0 | ΧΑΝΙΑ | ||
05-03-2017 15:00 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | 0 : 0 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ||
05-03-2017 15:00 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0 : 1 | ΑΡΗΣ | ||
05-03-2017 15:00 | ΚΑΛΛΟΝΗ | 1 : 2 | ΟΦΗ | ||
20η Αγων | 11-03-2017 15:00 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | 0 : 0 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | |
12-03-2017 13:00 | ΧΑΝΙΑ | 0 : 1 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | ||
12-03-2017 15:00 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | 0 : 3 | ΟΦΗ | ||
12-03-2017 15:00 | ΣΠΑΡΤΗ | 1 : 0 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | ||
12-03-2017 15:00 | ΑΡΗΣ | 1 : 0 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ||
12-03-2017 15:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 1 : 2 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | ||
12-03-2017 15:00 | ΤΡΙΚΑΛΑ | 5 : 0 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | ||
12-03-2017 15:00 | ΛΑΜΙΑ | 4 : 0 | ΚΑΛΛΟΝΗ | ||
12-03-2017 15:00 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | 0 : 3 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ α.α | ||
21η Αγων | 18-03-2017 15:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | 2 : 0 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | |
19-03-2017 15:00 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | 1 : 1 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
19-03-2017 15:00 | ΟΦΗ | 0 : 1 | ΤΡΙΚΑΛΑ | ||
19-03-2017 15:00 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | 3 : 0 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ α.α | ||
19-03-2017 15:00 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | 0 : 0 | ΛΑΜΙΑ | ||
19-03-2017 15:00 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | 1 : 1 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | ||
19-03-2017 15:00 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | 1 : 2 | ΧΑΝΙΑ | ||
19-03-2017 15:00 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 1 : 0 | ΣΠΑΡΤΗ | ||
19-03-2017 15:00 | ΚΑΛΛΟΝΗ | 0 : 1 | ΑΡΗΣ | ||
22η Αγων | 22-03-2017 15:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 1 : 1 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | |
22-03-2017 15:00 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 2 : 1 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ||
22-03-2017 15:00 | ΧΑΝΙΑ | 0 : 2 | ΟΦΗ | ||
22-03-2017 15:00 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | 1 : 1 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | ||
22-03-2017 15:00 | ΑΡΗΣ | 4 : 0 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ||
22-03-2017 15:00 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | 0 : 3 | ΚΑΛΛΟΝΗ α.α | ||
22-03-2017 15:00 | ΣΠΑΡΤΗ | 0 : 0 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ||
22-03-2017 15:00 | ΤΡΙΚΑΛΑ | 1 : 0 | ΛΑΜΙΑ | ||
23-03-2017 15:00 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | 0 : 1 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | ||
23η Αγων | 25-03-2017 15:00 | ΛΑΜΙΑ | 2 : 1 | ΧΑΝΙΑ | |
26-03-2017 15:00 | ΤΡΙΚΑΛΑ | 1 : 0 | ΑΡΗΣ | ||
26-03-2017 15:00 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | 3 : 0 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ α.α | ||
26-03-2017 15:00 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | 0 : 0 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | ||
26-03-2017 15:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | 4 : 1 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ||
26-03-2017 15:00 | ΚΑΛΛΟΝΗ | 0 : 0 | ΣΠΑΡΤΗ | ||
26-03-2017 15:00 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | 2 : 1 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | ||
26-03-2017 15:00 | ΟΦΗ | 1 : 0 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
26-03-2017 15:00 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | 2 : 1 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | ||
24η Αγων | 01-04-2017 15:00 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | 1 : 2 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | |
02-04-2017 13:00 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 1 : 0 | ΚΑΛΛΟΝΗ | ||
02-04-2017 16:00 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | 0 : 1 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | ||
02-04-2017 16:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 0 : 1 | ΛΑΜΙΑ | ||
02-04-2017 16:00 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | 0 : 3 | ΤΡΙΚΑΛΑ α.α | ||
02-04-2017 16:00 | ΧΑΝΙΑ | 0 : 2 | ΑΡΗΣ | ||
02-04-2017 16:00 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | 0 : 3 | ΟΦΗ | ||
02-04-2017 16:00 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 2 : 0 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ||
02-04-2017 16:00 | ΣΠΑΡΤΗ | 1 : 0 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ||
25η Αγων | 08-04-2017 15:00 | ΟΦΗ | 4 : 0 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | |
09-04-2017 00:00 | ΧΑΝΙΑ | 3 : 0 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ α.α | ||
09-04-2017 15:00 | ΛΑΜΙΑ | 1 : 0 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | ||
09-04-2017 16:00 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | 2 : 1 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | ||
09-04-2017 16:00 | ΚΑΛΛΟΝΗ | 1 : 3 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ||
09-04-2017 16:00 | ΤΡΙΚΑΛΑ | 1 : 0 | ΣΠΑΡΤΗ | ||
09-04-2017 16:00 | ΑΡΗΣ | 3 : 0 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
09-04-2017 16:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | 1 : 0 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ||
09-04-2017 16:00 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | 1 : 0 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | ||
Α | |||||
26η Αγων | 12-04-2017 00:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 3 : 0 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ α.α | |
12-04-2017 16:00 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | 0 : 2 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | ||
12-04-2017 16:00 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | 0 : 1 | ΛΑΜΙΑ | ||
12-04-2017 16:00 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | 4 : 1 | ΚΑΛΛΟΝΗ | ||
12-04-2017 16:00 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 0 : 2 | ΤΡΙΚΑΛΑ | ||
12-04-2017 16:00 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | 0 : 1 | ΟΦΗ | ||
12-04-2017 16:00 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | 0 : 1 | ΑΡΗΣ | ||
12-04-2017 16:00 | ΣΠΑΡΤΗ | 3 : 1 | ΧΑΝΙΑ | ||
12-04-2017 16:00 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0: 0 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ||
27η Αγων | 23-04-2017 00:00 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | 0 : 3 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ α.α | |
22-04-2017 15:00 | ΛΑΜΙΑ | 3:1 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | ||
23-04-2017 16:00 | ΣΠΑΡΤΗ | 2:1 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
23-04-2017 16:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | 4:0 | ΚΑΛΛΟΝΗ | ||
23-04-2017 16:00 | ΤΡΙΚΑΛΑ | 5:0 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ||
23-04-2017 16:00 | ΟΦΗ | 3:0 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | ||
23-04-2017 16:00 | ΑΡΗΣ | 2:0 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | ||
23-04-2017 16:00 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | 2:1 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ||
23-04-2017 16:00 | ΧΑΝΙΑ | 2: 1 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | ||
28η Αγων | 30-04-2017 00:00 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | 3 : 0 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ α.α | |
30-04-2017 17:00 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | 0 : 3 | ΛΑΜΙΑ | ||
30-04-2017 17:00 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 1 : 0 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
30-04-2017 17:00 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | 1 : 3 | ΤΡΙΚΑΛΑ | ||
30-04-2017 17:00 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | 2 : 4 | ΣΠΑΡΤΗ | ||
30-04-2017 17:00 | ΟΦΗ | 1 : 1 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | ||
30-04-2017 17:00 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | 0 : 0 | ΑΡΗΣ | ||
30-04-2017 16:00 | ΚΑΛΛΟΝΗ | 1 : 3 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ||
30-04-2017 17:00 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 5 : 1 | ΧΑΝΙΑ | ||
29η Αγων | 07-05-2017 00:00 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | 0 : 3 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ α.α | |
06-05-2017 17:00 | ΛΑΜΙΑ | 1 : 1 | ΟΦΗ | ||
07-05-2017 17:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 0 : 1 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ||
07-05-2017 17:00 | ΤΡΙΚΑΛΑ | 5 : 0 | ΚΑΛΛΟΝΗ | ||
07-05-2017 17:00 | ΣΠΑΡΤΗ | 1 : 2 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | ||
07-05-2017 17:00 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 1 : 1 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | ||
07-05-2017 17:00 | ΑΡΗΣ | 2 : 0 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | ||
07-05-2017 17:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | 3 : 0 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ||
07-05-2017 17:00 | ΧΑΝΙΑ | 1 : 1 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ||
30η αγων | 14-05-2017 00:00 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | 3 : 0 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ α.α | |
14-05-2017 17:00 | ΛΑΜΙΑ | 0 : 0 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | ||
14-05-2017 17:00 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | 1 : 0 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
14-05-2017 17:00 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | 1 : 0 | ΤΡΙΚΑΛΑ | ||
14-05-2017 17:00 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | 3 : 0 | ΣΠΑΡΤΗ α.α | ||
13-05-2017 17:00 | ΟΦΗ | 1 : 1 | ΑΡΗΣ | ||
14-05-2017 17:00 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 1 : 1 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | ||
14-05-2017 17:00 | ΚΑΛΛΟΝΗ | - : - | ΧΑΝΙΑ | ||
14-05-2017 17:00 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | 3 : 0 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | ||
31η αγων | 21-05-2017 00:00 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | 0 : 3 | ΟΦΗ α.α | |
21-05-2017 17:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 4 : 1 | ΚΑΛΛΟΝΗ | ||
21-05-2017 17:00 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 2 : 1 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | ||
21-05-2017 17:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | 0 : 0 | ΤΡΙΚΑΛΑ | ||
21-05-2017 17:00 | ΣΠΑΡΤΗ | 1 : 2 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | ||
21-05-2017 15:00 | ΑΡΗΣ | 0 : 0 | ΛΑΜΙΑ | ||
21-05-2017 17:00 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | 1 : 0 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ||
21-05-2017 17:00 | ΧΑΝΙΑ | 0 : 0 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ||
21-05-2017 17:00 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 2 : 1 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | ||
32η αγων | 28-05-2017 00:00 | ΛΑΜΙΑ | 3 : 0 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ α.α | |
28-05-2017 17:00 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | 1 : 3 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
28-05-2017 17:00 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | 2 : 0 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | ||
28-05-2017 17:00 | ΟΦΗ | 6 : 1 | ΣΠΑΡΤΗ | ||
28-05-2017 17:00 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | 4 : 5 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ||
28-05-2017 17:00 | ΑΡΗΣ | 1: 0 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | ||
28-05-2017 17:00 | ΚΑΛΛΟΝΗ | 0 : 3 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ α.α | ||
28-05-2017 17:00 | ΤΡΙΚΑΛΑ | 6 : 1 | ΧΑΝΙΑ | ||
28-05-2017 17:00 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | 1 : 1 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | ||
33η αγων | 04-06-2017 00:00 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | 0 : 3 | ΑΡΗΣ | |
04-06-2017 18:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 0 : 1 | ΤΡΙΚΑΛΑ | ||
04-06-2017 18:00 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | 3 : 0 | ΚΑΛΛΟΝΗ | ||
04-06-2017 18:00 | ΣΠΑΡΤΗ | 0 : 1 | ΛΑΜΙΑ | ||
04-06-2017 18:00 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 3 : 1 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | ||
04-06-2017 18:00 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | 4 : 0 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ||
04-06-2017 18:00 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | 1 : 1 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | ||
04-06-2017 18:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | 3 : 0 | ΧΑΝΙΑ | ||
04-06-2017 18:00 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 0 : 2 | ΟΦΗ | ||
34η αγων | 11-06-2017 00:00 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | 0 : 3 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | |
11-06-2017 18:00 | ΧΑΝΙΑ | 1 : 3 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
11-06-2017 18:00 | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | 0 : 6 | ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ | ||
11-06-2017 18:00 | ΑΡΗΣ | 2 : 1 | ΣΠΑΡΤΗ | ||
11-06-2017 18:00 | ΟΦΗ | 6 : 1 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ||
11-06-2017 18:00 | ΤΡΙΚΑΛΑ | 1 : 0 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | ||
11-06-2017 18:00 | ΚΑΛΛΟΝΗ | 0 : 3 | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ | ||
11-06-2017 18:00 | ΛΑΜΙΑ | 0 : 1 | ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | ||
11-06-2017 18:00 | ΑΧAΡΝΑΪΚΟΣ | 0 : 1 | ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ |